O NÁS

Vítejte na stránkách 168. chlapeckého skautského oddílu Mayové!

Náš oddíl, který patří do 7. střediska Blaník, je na světě od roku 1986, v roce 2017 byla založena jeho čtrtá generace. V současné době oddíl navštěvuje 20 kluků ve věku od 6 do 9 let.

Každý pátek se scházíme v klubovně, schůzky trvají 190 minut. V první polovině sportujeme a hrajeme míčové hry v Krčské sokolovně, ve druhé části se pak koná program v klubovně nebo jejím areálu. Samozřejmě jezdíme jednou za měsíc na jednodenní a vícedenní výpravy nebo se účastníme různých střediskových akcí.

Mezi další akce patří třeba Hra po Praze, Vánoční besídka, bobová dráha, florbalový turnaj Derwen cup, filmový večer, Jaroslavení, Křížová cesta, Sportovní den, cyklistický výlet a několikrát do roka také Kulturně-poznávací akce.

Vrcholem naší činnosti je týdenní pobyt na horách o jarních prázdninách, zaměřený mimo jiné na výuku sjezdového a běžeckého lyžování, a především letní týdenní (a později čtrnáctidenní tábor) v Malontech v Novohradských horách.

Na některé akce jezdíme se spřáteleným dívčím oddílem Statečných srdcí nebo chlapeckým oddílem Utahů z našeho střediska, které se může pyšnit největším počtem členů a oddílů v republice. Má 748 dětí a vedoucích a 15 oddílů, tvoří více než 1,5% celého Junáka.

Neváhejte a prohlížejte naše stránky!

VEDOUCÍ
JOHNY KSICHT

JAKUB MATĚJŮ

 

Hlavní vedoucí oddílu, hospodář akcí a kontaktní osoba. Sám má za sebou 12 let aktivního skautování, čekatelský, zdravotnický a vůdcovský kurz.

LUKÁŠ

LUKÁŠ REJZEK

 

Zástupce vedoucího oddílu, vedoucí programu na akcích a hlavní zdravotník. Prošel zdravotnickou, čekatelskou i vůdcovskou kvalifikací.

JÉČKO

MARTIN JANDEJSEK

Absolovent čekatelského kurzu.

Záštita stravování na vícedenních akcích a kuchař. Odchovanec našeho oddílu a aktivní rover už 10 let.

JÁCHYM

JÁCHYM FIBRICH

 

Oddílový fotograf, výpomoc s programem. Má za sebou 7 let členství a chystá se na čekatelský kurz.

TOMPI

TOMÁŠ PISKÁČEK

Zdravotník a záštita programu na akcích. Aktivní člen našeho oddílu již 7 let. Držitel čekatelského odznaku a vůdcovského dekretu.

ŠEMÍK

TOMÁŠ HRADILÁK

Výpomoc se vším, co je potřeba, podpora ostatních vedoucích. Aktivním členem 8 let. Má za sebou čekatelský kurz Řemřich.

VAŠEK

VÁCLAV NEJEDLÝ

 

Zástupný hospodář akcí, střediskový zpravodaj pro komunikaci. Aktivním členem Mayské skupiny po 12 let. Držitel čekatelského odznaku.

MATĚJ

MATĚJ TOMÁŠEK

 

Správce oddílových webových stránek, výpomoc s programem a kuchyní. 7 let aktivním členem. Budoucí čekatel.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now